Huminės rūgštys
Iperen Humic

Iperen Humic

Prekės kodas:
Turite klausimų?

Kontaktai:

Andrius Lukoševičius

Daugiau informacijos apie produktą
El. p.: [email protected]


Aprašymas

Gerina dirvožemio būklę, dirvos struktūrą. Pagerėja drėgmės ir oro santykis dirvoje, padidėja augalams lengvai prieinamų maisto medžiagų. Suaktyvinamas augalų šaknų augimas, augalai būna stipresni, sveikesni, atsparesni nepalankioms augimo sąlygoms.

Tręšti rekomenduojama augalų sodinimo metu, paliejant daigus ar sodinukus. Tuomet augalai gauna lengvai įsavinamų organinių maisto medžiagų, lengviau prigyja, greičiau įsitvirtina. Daugiamečius augalus rekomenduojama patręšti jų vegetacijai atsinaujinant, kad paskatinti jų startinį augimą. Sėjant veją ar kitus augalus, rekomenduojama tręšti 5-7 d. po sėjos. Iperen Humic rekomenduojama maišyti su Microfert.

Iperen Humic yra pats efektyviausias kalio humato šaltinis, išgautas iš leonarditų naudojant unikalų ekstrahavimo metodą (ISO). Iperen Humic pasižymi gebėjimu surišti dirvoje esančius augalams nuodingus elementus, didina dirvožemio buferingumą, skatina mineralinių mikro ir makro elementų surišimą dirvožemio absorbciniame sluoksnyje, kur šie elementai yra lengvai pasiekiami ir įsavinami augalams, bet ženkliai sumažėja mineralinių medžiagų išplovimas į gilesnius dirvožemio sluoksnius, kur augalams tampa nepasiekiami. Iperen Humic rekomenduojama naudoti esant prastai dirvožemio būklei arba blogėjant dirvos struktūrai, kuomet blokuojamas fosforo įsavinamumas augalams. Iperen Humic skatina mikroorganizmų aktyvumą, šiaudų mineralizaciją, stimuliuoja augalų šaknų intensyvesnį augimą bei šakniaplaukių formavimąsi, skatina intensyvesnį fosforo ir mikroelementų įsavinamumą bei mineralinių trąšų efektyvumą. Panaudojus Iperen Humic pagerėja dirvos struktūra, drėgmės režimas, mikroorganizmų aktyvumas, dirvos prisotinimas mineralinėmis medžiagomis, t.y. pagerėja augalams augimo sąlygos.

Sudėtis:
13,1 %  bendras organinių medžiagų kiekis                   (144 g/l),
4,0 %   Kalio oksido (K2O) kiekis                                    (44 g/l),
15,0 %  bendras huminių ir fulvo rūgčių kiekis               (165 g/l),
12,0 %  huminių rūgščių kiekis                                       (132 g/l),
3,0 %    fulvo rūgščių kiekis                                            (33 g/l).

Tankis: 1,10.


Naudojimas purškiant per lapus:
Javai, rapsai, žirniai, pupos, cukriniai runkeliai ir kt.:
išpurkšti ant dirvos prieš arba po sėjos, sodinimo. Taip pat naudojamas rudenį ir pavasarį kartu su herbicidais, norma – 2-5 l/ha.

Naudojimas laistant ant dirvos:
Šiltnamio augalai:
pomidorai, agurkai, paprikos, ridikėliai, salotos ir kt.: tręšti 3-4 kartus, pradedant 1 savaitė po persodinimo iki susiformuoja vaisiai, norma – 10-20 ml/10 L vandens. Tręšti kas 10-14 dienų.
Bulvės: tręšti 3-5 kartus, augalams intensyviai augant iki susiformuoja bulvių gumbai, norma – 10-20 ml/10 L vandens. Tręšti kas 10-14 dienų.
Vaismedžiai: tręšiama 3-5 kartus augalams pradėjus augti, norma – 10-20 ml/10 L vandens. Tręšti kas 10-14 dienų.
Gėlės: tręšiama 3-4 kartus po sodinimo, norma – 1 ml/10 L vandens. Tręšti kas 10-14 dienų.
Vejos: tręšti pavasarį, norma – 10-20 g/10 L vandens. Tręšti kas 10-14 dienų.


Atsargumas!

Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Po naudojimo kruopščiai nuplauti odą. P280: Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu vandens su muilu. P305 + P351 + P338 patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P337+P313: Jeigu akių dirginimas nepraeina, kreipti į gydytoją. Sudėtyje yra kalio hidroksido.

 

Grynasis svoris: 22,2kg | pH:> 10 | Krist. temp.: -5°C Prieš vartojimą gerai suplakite. Laikymo temp.: 0-25°C. Laikykite produktą originalioje pakuotėje. Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, toli nuo saulės ir karščio. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir naminių gyvulių. Gamintojas jokiais atvejais neatsako už jokias pasekmes, specialius ar netiesioginius nuostolius, atsirandančius dėl šio gaminio naudojimo, saugojimo ar tvarkymo, nes šios sąlygos gamintojo kontrolei nepriklauso. Klientas prisiima visą šio gaminio saugojimo, naudojimo ar taikymo riziką. Daugiau informacijos rasite saugos duomenų lape.

Panašios prekės
SEEDNERGY SEEDNERGY
Specialiai subalansuotos fosforo (P) ir kalio (K) trąšos su magniu (MgO) ir..
NAUJIENA
Microstar NP PZ Microstar NP PZ
Startinės mikrogranulių trąšos: NP + MgO, SO3 12-43 + 2, 11 su cinku,..
Naujienos
 Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
2024 02 19
Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
Užsukite į AB „Linas Agro“ parduotuvę Vilniuje, Kirtimų g. 2! Čia rasite platų prekių asortimentą, kuris padės Jums sukurti ir puoselėti nuostabų sodą, daržą ar veją.
Plačiau
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
2024 02 05
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA! Užsisakykite nuo vasario 5 d. iki kovo 8 d. ir gaukite 10% žolėms, o kukurūzų sėkloms - 3% nuolaidas!
Plačiau
Ko reikia kokybiškai vejai: pagrindiniai priežiūros darbai
2023 04 12
Ko reikia kokybiškai vejai: pagrindiniai priežiūros darbai
Vis labiau šylant orams ir daugiau laiko praleidžiant namuose, nuosavų namų gyventojai skuba mėgautis uždaru kiemu ir žaliuojančiomis vejomis. Norintiems turėti išpuoselėtą žolyną prie savo namų, pagrindinius priežiūros darbus reikėtų pradėti jau dabar. AB „Linas Agro“ vejų produkto vadybininkas Vilmantas Petrauskas pasakoja, kokie yra pagrindiniai vejos prižiūrėjimo darbai ir ko reikia kokybiškai vejai?
Plačiau
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Augalininkystė birželio antroje pusėje: augalų būklė ir priežiūros darbai
2020 06 18
Augalininkystė birželio antroje pusėje: augalų būklė ir priežiūros darbai
Praėjusios pora savaičių buvo atgaiva sausrų bei vėsių orų iškankintai augalijai. Žinoma, buvo ir ekstremalių orų sąlygų, tačiau ženklesnės žalos jos nepadarė. Panašius orus sinoptikai prognozuoja ir antrajai birželio pusei. O tai reikštų, kad reikia keisti ir visų lauko augalų pasėlių priežiūros sistemas. Tad aptarkime, kokia yra pasėlių būklė šiuo periodu ir kaip užtikrinti būsimą gausų derlių.
Plačiau
Žieminių kviečių pasėlių būklė ir priežiūra birželio mėnesį
2020 06 02
Žieminių kviečių pasėlių būklė ir priežiūra birželio mėnesį
Birželio mėnuo yra bene reikšmingiausias, formuojant žieminių kviečių pasėlių produktyvumą: jo tankumą, grūdų kiekį varpoje ir iš dalies – 1000 grūdų vidutinę masę. Dėl vėsios gegužės šiek tiek sulėtėjo žieminių kviečių vystymasis, tad nuo jūsų kruopštumo priklausys būsimas derlius. Svarbiausi darbai šį mėnesį – aprūpinti augalus reikalingomis maistinėmis medžiagomis, apsaugoti nuo kenkėjų ir žalingiausių ligų.
Plačiau
Pupų augimo bei vystymosi ypatumai 2020 metų pavasarį ir vasaros pradžioje
2020 05 27
Pupų augimo bei vystymosi ypatumai 2020 metų pavasarį ir vasaros pradžioje
Pupos – labai vertingas sėjomainos augalas, jeigu tik žinome, kaip tinkamai juo pasirūpinti. Šiuo metu tai padaryti ypač svarbu, nes pupų pasėliuose vyksta tikra kova dėl išlikimo: kiekvienas augalas stengiasi pasisavinti kuo daugiau drėgmės, saulės ir maistinių elementų, o į pasėlius netrukus kėsinsis ir įvairūs kenkėjai. Tad aptarkime, kokius darbus turime atlikti baigiantis pavasariui ir prasidėjus vasarai, siekiant intensyvaus pupų augimo ir geros jų būklės.
Plačiau
NAUDINGA vaismedžiams, vaiskrūmiams, gėlynams ir kitiems dekoratyviniams augalams!
2020 05 21
NAUDINGA vaismedžiams, vaiskrūmiams, gėlynams ir kitiems dekoratyviniams augalams!
Šių metų pavasario gamtinės sąlygos augalams sudėtingos, vyraujančios žemos temperatūros ar net šalnos neleidžia jiems augti ir vystytis. Vandenyje tirpstančios trąšos - tai pirmoji pagalba silpniems augalams. Laistant ar purškiant juos per lapus, užtikrinamas efektyvus augalo maitinimas.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
2020 05 07
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
Žinoma, kad norinti iš augalo paimti derlių, jam reikia duoti ir pakankamai maistinių medžiagų, nes niekas iš niekur neatsiranda. Kalbant paprasčiau – būtina tręšti. Tačiau taip pat negalima persistengti ir supainioti laikotarpių, nes, pavyzdžiui, rudenį didelis azotinių trąšų, kurios skatina augimą, kiekis vaismedžiui ar kitam daugiamečiui augalui gali būti pražūtingas, rašoma pranešime. „Kai po žiemos atsinaujina augalo vegetacija, jam reikia didelio kiekio fosforo, kuris būtinas, kad geriau vystytųsi šaknų sistema, augtų šakniaplaukiai ir augalas greičiau įsitvirtintų, nes geriau įsisavina maisto medžiagas ir vandenį. Ši taisyklė liečia sodą – vaiskrūmius, vaismedžius ir kitus daugiamečius augalus. Netgi veją. 
Plačiau
Dėmesio: samanos vejoje!
2020 04 29
Dėmesio: samanos vejoje!
Pirmiausia samanotos vejos priežastis yra dirvožemio rūgštingumas, jeigu dirvožemio pH yra žemiau negu 5,5, veja aktyviai retėja, nes augalai nepaima iš dirvos maisto medžiagų ir žolės tarpuose pradeda augti samanos. Samanos vejoje auga ir tada, kai trūksta maisto medžiagų, ypač, kai vejos yra netręšiamos azotinėmis trąšomis arba trąšos visai nenaudojamos.
Plačiau
Sėjame veją: kaip pasirinkti tinkamiausias sėklas
2020 04 23
Sėjame veją: kaip pasirinkti tinkamiausias sėklas
Vejos įrengimas nėra paprastas procesas, kaip gali pasirodyti iš pradžių, nes padarius klaidą jai ištaisyti gali prireikti metų. Sėjant veją labai svarbu išsirinkti tinkamiausias sėklas, nes nuo jų priklausys būsimos vejos kokybė ir paskirtis. Specialistas atsako į pagrindinius klausimus apie teisingą sėklų pasirinkimą ir naujausias tendencijas.  
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Vejos atgaivinimas po žiemos: ko trūksta žolei
2020 04 17
Vejos atgaivinimas po žiemos: ko trūksta žolei
Nors žiema šiemet nebuvo labai atšiauri, tačiau vejų atgaivinimas po šio laikotarpio reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Anot AB „Linas Agro“ vejų produkto vadybininko Vilmanto Petrausko, svarbu veją prižiūrėti ne tik po žiemos, bet ir tinkamai ją paruošti šaltajam sezonui. Specialistas dalinasi rekomendacijomis, kaip reikia teisingai po žiemos atgaivinti ir pagražinti veją.
Plačiau
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
2020 04 03
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
Vertinant vizualiai – žieminių rapsų pasėlių būklė „gera“. Dabar viskas priklausys nuo mūsų pačių gebėjimų pasėlių priežiūroje, nes prognozuotoss balandžio mėnesio sausros veikiausiai nebus, o lietaus pakaks. Šaltos naktys taip pat baigsis balandžio pirmosiomis dienomis. Sinoptikai prognozuoja normalius orus visam mėnesiui. Be abejo, su trumpalaikiais nukrypimais, kadangi Lietuvoje tai įprastas reiškinys.
Plačiau
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
2020 03 26
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
Lietuvoje dabar turime net 1,2 mln. hektarų puikios būklės žiemkenčių pasėlių – tokios kokybės dar nesame išgavę. Vasarojaus sėjai sąlygos geros, sėklinių grūdų pakanka ir jų sėja tikrai nevėluos. Kai kurie specialistai jau dabar prognozuoja aukštus žieminių rapsų ir javų būsimus derlingumo dydžius. Tad kokios gali būti abejonės dėl aukšto augalininkystės verslo ekonominio efektyvumo 2020 metais? Pasirodo, abejonių kilti gali.
Plačiau
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
2020 02 12
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
Šiemet stebime nestandartinę žiemą – be sniego ir su teigiama temperatūra. Pasėliai labai vešlūs, dauguma jų sodriai žalios spalvos. Matant tokią situaciją, ūkininkams kyla daug klausimų, susijusių su žieminių javų ir rapsų pasėlių dabartine būkle. 
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką