Lietuviųlt
Orai
0

Quintus

Prekės kodas: Quintus

Labai derlinga, akuotuota, nereikli augimo sąlygoms veislė.

Tara: 500 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Veislė sukurta Nyderlanduose, „Wiersum Plantbreeding B.V.“ sėklininkystės įmonėje. Lietuvoje registruota 2015 m. Šios veislės grūdai yra maistinio tipo ir atitinka I kokybės klasės reikalavimus. Veislė vidutinio ankstyvumo. Augalai vidutinio aukščio, labai atsparųs išgulimui. Grūdai stambūs.

2013-2014 m. tyrimų metų vidutiniais duomenimis AVT skyriuose vidutinis derlingumas siekė 8,12 t ha-1, kuris buvo 110 proc. didesnis lyginant su standartu. Didžiausias derlingumas gautas 2014 m. Kauno AVT skyriuje - 9,56 t/ha, arba 1O9 proc. lyginant su standartu. 2014 m. Estijoje derlingumas buvo 106 proc. lyginant su standartu. 1000 grūdų vidutinė masė – 45 g. Šios veislės atsparumas išgulimui įvertintas maksimaliai 9 balais. Vegetacijos periodo vidutinė trukmė – 88 dienos. Veislė atspari varpų fuzariozei, vidutiniškai atspari septoriozei ir miltligei. 

Panašios prekės
KWS Collada KWS Collada
Tai ankstyva, labai derlinga, stambių grūdų ir aukštų kokybinių parametrų v..
Wicki Wicki
Maistinio tipo, labai derlinga, akuotuota veislė. Tara: 500 kg..
Naujiena
Flippen Flippen
Maistinio tipo vasarinių kviečių veislė. Labai derlinga, grūdai ati..
Naujienos
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
 Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.