Korvetto

Korvetto

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

HERBICIDAS

Veikliosios medžiagos: haloksifen-metilas 5 g/l (0,51 %), klopiralidas 120 g/l (12,21 %)

Preparato forma: koncentruota emulsija

Korvetto yra selektyvus herbicidas, skirtas sudygusių dviskilčių piktžolių naikinimui pavasarį žieminių rapsų pasėliuose.

Skirtas profesionaliajam naudojimui.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

KORVETTO yra selektyvus herbicidas, skirtas sudygusių dviskilčių piktžolių naikinimui pavasarį žieminių rapsų pasėliuose. Produktas tinkamas naudoti visose žieminių rapsų veislėse. Herbicidas naikina daugelį dviskilčių piktžolių, tokias kaip rugiagėles, baltąsias balandas, dirvines usnis, kibiuosius lipikus, bekvapius šunramunius, aguonas birules, raudonžiedes notreles, vaistines žvirbliarūtes ir snapučius.

VEIKIMO BŪDAS

KORVETA sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: haloksifen-metilas ir klopiralidas. Abi veikliosios medžiagos priklauso sintetinių auksinų grupei ir į piktžoles patenka per lapus. Poveikis jautrioms piktžolėms bus pastebimas jau po kelių dienų. Jų augimas sustoja, o piktžolės visiškai žūsta per 4 – 6 savaites po purškimo.

NORMOS IR PURŠKIMO REKOMENDACIJOS

Augalai: žieminiai rapsai

Purškimo laikas: pavasarį, nuo stiebo ilgėjimo pradžios iki butonai apgaubti lapais (BBCH 30-50)

Norma: 1,0 l/ha

Veiksmingumas

Piktžolės

Labai jautrios piktžolės (veiksmingumas 95–100%)

Rugiagėlė (Cyanus segetum),

baltoji balanda (Chenopodium album),

kibusis lipikas (Galium aparine),

apskritalapė notrelė (Lamium amplexicaule),

raudonžiedė notrelė (Lamium purpureum),

dirvinė aguona (Papaver dubium)

Jautrios piktžolės (veiksmingumas 85–94,9%)

Dirvinis bobramunis (Anthemis arvensis),

dirvinė usnis (Cirsium arvense),

vaistinė žvirbliarūtė (Fumaria officinalis),

snapučiai (Geranium sp.),

bekvapis šunramunis (Tripleurospermum inodorum),

vaistinė ramunė (Matricaria chamomilla),

aguona birulė (Papaver rhoeas),

paprastoji žilė (Senecio vulgaris)

Vidutiniškai jautrios piktžolės (veiksmingumas 70–84,9%)

Paprastasis poklius (Descurainia sophia),

švelnusis snaputis (Geranium molle)

DĖMESIO!

Ypatingai saugokite, kad herbicido tirpalo dulksna nepatektų ant šalia augančių žemės ūkio augalų.

ORO SĄLYGOS PURŠKIMO METU

Optimalus KORVETTO efektyvumas pasiekiamas purškiant mažas piktžoles ankstyvuose jų augimo tarpsniuose.

Geriausios sąlygos purškimui, kai dienos temperatūra yra +10 ºC. Kai kurios piktžolės, tokios kaip aguona birulė, baltoji balanda, kibusis lipikas, raudonžiedė notrelė ir vaistinė žvirbliarūtė bus efektyviai sunaikintos esant ir žemesnei oro temperatūrai. Nepurkškite, jei prieš ar po purškimo prognozuojamos šalnos.

Nepurkškite stresą patyrusių augalų. Augalai stresą gali patirti dėl daugelio priežasčių: šalčio, šalnos, sausros, užmirkimo, maisto medžiagų trūkumo, ligų ir kenkėjo antpuolio. KORVETTO kartais gali sukelti nežymų ir trumpalaikį (2-3 savaitės) augimo sulėtėjimą, kuris neturi jokios įtakos tolimesniam rapsų augimui, derliui ir jo kokybei.

NAUDOJIMO APRIBOJIMAI

Augalų apsaugos produkto nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. Augalų apsaugos produkto naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas.

DIRVA

KORVETTO gali būti naudojamas žieminiuose rapsuose, auginamuose visuose dirvožemiuose.

PURŠKIMO TECHNIKA IR VANDENS KIEKIS

KORVETTO turi būti išpurkštas tvarkingais ir pagal gamintojo reikalavimus kalibruotais traktoriniais hidrauliniais lauko purkštuvais. Įrenginys gali turėti išmaišymo indą ar tiesioginio įpurškimo sistemą. Rekomenduojamas vandens kiekis yra 150–300 litrų vienam hektarui. Mažiausias vandens kiekis turėtų būti purškiamas, jei pasėlis retas ir piktžolės mažos. Naudokite pasėlių tankumui ir naikinamų piktžolių lapų padėčiai pritaikytus antgalius ir purškimo techniką. Tankiuose pasėliuose rekomenduojama purkšti ne mažiau nei 200 litrų vandens hektarui.

TIRPALO PARUOŠIMAS

Prieš pradedant ruošti tirpalą, būtina įsitikinti, kad purkštuvas yra kruopščiai išplautas, ypač jei jis buvo naudotas kitiems augalams purkšti.

Kai naudojamas išmaišymo indas, pusė purkštuvo talpos užpildoma vandeniu. Tuomet į išmaišymo indą supilamas reikiamas KORVETTO kiekis, kuris nusiurbiamas į purkštuvo talpą. Į purkštuvo talpą supilamas trūkstamas kiekis švaraus vandens. Vėliau išmaišymo indas turi būti gerai išskalaujamas. Skalavimo procedūrą kartoti tol, kol jame nebesimato KORVETTO likučių.

Kai naudojamas tiesioginio įpurškimo įrenginys, neskiestas produktas automatiškai tiekiamas į vamzdžius, jungiančius purkštuvo talpą su purkštukais. Kai purkštuvas išjungiamas ar baigiamas purškimas, turi būti atliekamas vamzdynų praplovimas.

Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką