Lietuviųlt
Orai
Stomp 455 CS

Stomp 455 CS

Prekės kodas: Stomp 455 CS

Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas naikinti trumpaamžes dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles.

Tara: 10 l

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas naikinti trumpaamžes dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles kukurūzuose, žirniuose ir žirnių-javų mišiniuose, pupose, vasariniuose kviečiuose ir miežiuose su dobilų, liucernos, varpinių žolių įsėliu, raudonieji ir baltieji dobilai bei liucerna sėklai sėjos metais,, bulvėse, svogūnuose, česnakuose, poruose, morkose ir šakninėse petražolėse bei kopūstuose. Skirtas profesionaliam naudojimui.

Veiklioji medžiaga: 455 g/l pendimetalino.

Pavidalas: Kapsulinė suspencija.

VEIKIMO BŪDAS. Stomp CS yra naujos formos, kapsulinės suspensijos herbicidas, savo sudėtyje turintis 455 g/l pendimetalino. Kapsulinės suspensijos forma yra pagaminta vandens pagrindu, be tirpiklių, o tai mažiau žalinga gamtai. Stomp CS neturi stipraus kvapo, jis mažiau tepa (lyginant su Stomp 330 EC) - tai palengvina produkto naudojimą, maišymą bei pakuočių ir įrangos plovimą.. Stomp CS yra dirvinis herbicidas. Dygstančios piktžolės įsisavina jį per šaknis. Purškiant po sudygimo, jis veikia daugiau per lapus. Dėl savo formuliacijos Stomp CS dirvoje veiksmingas išlieka labai ilgai. Ant dirvos patekusios veikliosios medžiagos kapsulės suyra palaipsniui, priklausomai nuo dirvožemio drėgmės, todėl Stomp CS naikina ir vėliau dygstančias piktžoles. Dėl tokio veikliosios medžiagos atsipalaidavimo būdo bei dėl to, kad kapsulės neprikimba prie dirvos paviršiuje esančių augalinių liekanų, o nukrenta tiesiai ant dirvos, Stomp CS yra labai tinkamas naudoti beariminėje žemdirbystėje ar technologijoje su minimaliu žemės dirbimu. Tačiau piktžolės sunaikinamos geriau, jei purškimo metu dirva būna pakankamai drėgna, dirvos paviršius lygus, be grumstų ir augalų liekanų. Stomp CS naikina tokias vienaskiltes piktžoles, kaip vienmetės miglės, o taip pat daugelį plačialapių piktžolių - kibiuosius lipikus, akles, notreles, ramunes, daržines žliūges, dirvines nemiršėles, veronikas, našlaites, baltąsias balandas, trikertes žvagines, rūgtis ir t.t. Stomp CS geriausiai naikina piktžoles nuo jų sudygimo iki 2 lapelių tarpsnio, silpniau sunaikina gerai įsišaknijusias senesnes piktžoles ir nenaikina daugiamečių piktžolių.
AUGALAI IR NORMOS

Augalai  Norma  l/ha Naudojimas
Kukurūzai 2,9 Purškiama po kukurūzų sėjos – iki 4 lapelių tarpsnio (BBCH 14). Dirva turi būti gerai išpurenta, drėgna, o sėklos gerai įterptos į dirvą, ne mažiau kaip 5 cm gyliu.
Žirniai ir žirnių-javų mišiniai 2,9 Tik prieš žirnių ir mišinių sudygimą. Svarbu, kad sėklos būtų gerai įterptos į dirvą ir pasėtos ne mažiau kaip 2 cm gylyje. Purškiama tuoj po sėjos. Pakankamai drėgnoje dirvoje piktžolės sunaikinamos geriau.
Pupos 2,9 Tik prieš pupų sudygimą. Svarbu, kad sėklos būtų gerai įterptos į dirvą ir pasėtos ne mažiau kaip 2 cm gylyje. Purškiama tuoj po sėjos. Pakankamai drėgnoje dirvoje piktžolės sunaikinamos geriau.
Dobilų/liucernos/ varpinių žolių pasėliai ir jų įsėlis vasariniuose kviečiuose ar miežiuose 0,88 Ankštinės žolės Stomp CS purškiamos ką tik sudygusios mišiniuose su 1,0-2,0 l/ha Basagran 480. Mišinys gerai naikina ramunes, kibiuosius lipikus, našlaites, notreles, akles, vaistines žvirbliarūtes, takažoles, veronikas, daržines žliūges, baltąsias balandas, garstukus ir kitas plačiai paplitusias piktžoles. Geriausias poveikis pasiekiamas, kai purškiamos piktžolės yra mažos, naujai dygstančios, o augimo sąlygos geros (drėgna dirva). 
Raudonųjų dobilų įsėlis su vasarinių kviečių arba vasarinių miežių antsėliu 0,88 Mišinys su 2,0 l/ha Basagran 480 labai gerai naikina ramunes, kibiuosius lipikus, našlaites, notreles, akles, vaistines žvirbliarūtes, takažoles, veronikas, daržines žliūges, baltąsias balandas, garstukus ir kitas plačiai paplitusias piktžoles. Naudojimo laikas: kai dobilai turi 1 – 2 lapelius.
Liucernos/baltųjų dobilų įsėlis su vasarinių kviečių arba vasarinių miežių antsėliu 0,88 Mišinys su 1,0 – 2,0 l/ha Basagran 480 gerai naikina ramunes, kibiuosius lipikus, našlaites, notreles, akles, vaistines žvirbliarūtes, takažoles, veronikas, daržines žliūges ir kitas plačiai paplitusias piktžoles. Naudojimo laikas: kai liucerna ar dobilai turi 1 –2 lapelius.
Raudonieji ir baltieji dobilai bei liucerna sėklai, sėjos metais 0,88 Mišinys su 1,0 – 2,0 l/ha Basagran 480 gerai naikina ramunes, kibiuosius lipikus, vaistines žvirbliarūtes, baltąsias balandas, notreles, takažoles, našlaites, veronikas, akles, garstukus ir kitas plačiai paplitusias piktžoles. Naudojimo laikas: anksti pavasarį, kai piktžolės turi 1 – 2 lapelius.
Bulvės 2,90-4,35 Stomp CS gali būti naudojamas trumpaamžių dviskilčių ir vienaskilčių piktžolių naikinimui bulvėse po paskutinio kaupimo akėjimo, bet ne vėliau kaip 7 dienos iki bulvių sudygimo. Po purškimo dirvos kultivuoti nerekomenduojama, kad nebūtų suardytas herbicidu apdorotas dirvožemio sluoksnis. Po paskutinio kaupimo akėjimo, prieš bulvių sudygimą. Drėgnoje dirvoje piktžoles sunaikinamos geriau. 
Svogūnai, Česnakai 2,18-3,6 Stomp CS gali būti naudojamas iš sėklų ir sėklinių ropelių auginamiems svogūnams ir česnakams. Purkšti abiem atvejais galima tik prieš sudygimą. Sėklos sėjamos mažiausiai 2 cm gylyje, gerai paruoštoje dirvoje. Po sėjos rekomenduojama dirvą suvoluoti ir kaip galima greičiau išpurkšti Stomp CS, kol dirvos paviršius dar drėgnas. Sodinant ropelėmis: Stomp CS naudojamas pavasarį, prieš ropelių išsodinimą. Sodindami ropeles stenkitės, kad Stomp CS apdorotas dirvožemis nepatektų ant ropelių šaknų. Sėjant: tuoj po sėjos - prieš sudygimą, geriausia ant drėgnos dirvos. Sodinat ropelėmis: prieš ropelių išsodinimą, geriausiai ant drėgnos dirvos. 
Porai 2,9 Stomp CS gali būti naudojamas iš sėklų auginamiems porams purkšti po sėjos - prieš sudygimą. Sėjama mažiausiai 2 cm gylyje ir gerai paruoštoje dirvoje. Po sėjos rekomenduojama dirvą suvoluoti ir kaip galima greičiau išpurkšti Stomp CS, kol dirvos paviršius dar drėgnas. Tuoj po sėjos - prieš sudygimą, geriausia ant drėgnos dirvos.
Morkos, šakninės petražolės 2,9 Stomp CS gali būti naudojamas tik prieš morkų ir šakninių petražolių sudygimą. Svarbu, kad sėklos būtų gerai įterptos į dirvą ir pasėtos ne mažiau kaip 2 cm gylyje. Purškiama tuoj po sėjos. Pakankamai drėgnoje dirvoje piktžolės sunaikinamos geriau. 
Gūžiniai kopūstai 2,18-3,6 Ant gerai išpurentos ir išlygintos dirvos prieš kopūstų daigų išsodinimą į lauką. Sodinant kopūstų daigus reikia saugoti, kad į duobutes prie šaknų nepatektų herbicidu apdoroto dirvožemio. Nenaudokite Stomp CS, jei kelių dienų bėgyje po kopūstų išsodinimo nusimato smarkios liūtys. Jokiu būdu nepurkškite Stomp CS ant išsodintų kopūstų daigų, galite pažeisti augalus.

Didžiausias purškimų skaičius – 1.

TIRPALO PARUOŠIMAS. Pusę purkštuvo rezervuaro užpildykite švariu vandeniu ir įjunkite maišyklę. Įpilkite reikiamą kiekį Stomp CS ir baikite pilti vandenį. Darant Stomp CS mišinį su Basagran 480, pirmiausia supilama pusė reikiamo vandens, įpilamas nustatytas Basagran 480 kiekis ir maišoma. Beveik pilnai užpildžius talpą vandeniu, pilamas Stomp CS. Laikykite maišyklę įjungtą visą purškimo laiką. Jei darote pertrauką tarp purškimų ilgą pertrauką, prieš pradėdami darbą leiskite maišyklei padirbti nors 15 minučių ir tik tada purkškite.
MAIŠYMAS. Stomp CS gali būti maišomas su herbicidais Basagran 480, Focus Ultra, insekticidu Fastac 50 EC.

Rekomenduojamas vandens kiekis - 200-400 l/ha.

Panašios prekės
Brasan Brasan
Plataus veikimo spektro herbicidas žieminiams rapsams saugoti nuo vienameči..
Teridox Teridox
Plataus veikimo spektro herbicidas, skirtas vasarinių ir žieminių rapsų aps..
Arrat Arrat
Plataus veikimo sisteminis herbicidas, skirtas dviskiltėms piktžolėms naiki..
Boxer Boxer
Herbicidas trumpaamžėms vienaskiltėms ir dviskiltėms piktžolėms naikinti ži..
2,4-D Nufarm 2,4-D Nufarm
Atrankinio sisteminio veikimo herbicidas, skirtas sudygusioms vienametėms i..
Butisan Star Butisan Star
Sisteminis dirvinis herbicidas vienametėms dviskiltėms ir vienaskiltėms pik..
Fusilade Forte 150 EC Fusilade Forte 150 EC
Sisteminio veikimo herbicidas, skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes vi..
Galera Galera
Herbicidas sudygusioms vienametėms ir kai kurioms daugiametėms dviskiltėms ..
Axial Axial
Sisteminio veikimo herbicidas, skirtas naikinti vienaskiltes piktžoles (dir..
Nufarm MCPA Nufarm MCPA
Selektyvaus veikimo fenoksiherbicidų klasės sisteminis herbicidas, skirtas ..
Tombo Tombo
Sisteminio tipo herbicidas, skirtas naikinti dviskiltėms ir vienaskiltėms p..
Basagran Basagran
Kontaktinio veikimo herbicidas, skirtas sudygusioms dviskiltėms piktžolėms ..
Legacy Pro Legacy Pro
Selektyvus kontaktinis ir dirvinis herbicidas dviskiltėms ir vienaskiltėms ..
Biathlon 4D Biathlon 4D
Sisteminis herbicidas, naudojamas dviskiltėms piktžolėms naikinti. HERBI..
Roundup Energy Roundup Energy
Naikina vienametes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. ..
Ergon Ergon
Hherbicidas, skirtas dviskiltėms piktžolėms naikinti...
Avoxa Avoxa
Sisteminio veikimo herbicidas, naudojamas vienskilčių ir dviskilčių piktžol..
Butoxone Butoxone
Sisteminis herbicidas, skirtas dviskiltėms piktžolėms naikinti žirniuose. ..
Fenix Fenix
Kontaktinis herbicidas, naikinantis vienmetes dviskiltes ir kai kurias..
Cleave Cleave
Selektyvus sisteminio veikimo herbicidas vienmetėms ir daugiametėms dviskil..
Goltix Queen Goltix Queen
Sisteminis herbicidas dviskiltėms, ypač kibiesiems lipikams, ir kai kurioms..
Trimmer Trimmer
Sisteminio veikimo herbicidas, skirtas dviskiltėms piktžolėms naikinti. ..
Cleravo® Cleravo®
Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas vienametėms dviskiltėms ir ..
Samson Max 6 OD Samson Max 6 OD
Plataus veikimo spektro herbicidas, naudojamas vienamečių vienskilčių ir dv..

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.